Penzión v stráni

Na okraji malebnej horskej obce Mýto pod Ďumbierom, priamo pod najslnečnejšími svahmi a najvyššími vrchmi Nízkych Tatier a v bezprostrednej blízkosti čarovnej prírody Horehronia, nájdete útulný PENZIÓN V STRÁNI s rodinnou atmosférou, kde sa každý bude vždy cítiť ako doma. Viac informácií o možnosti ubytovať sa u nás, môžete nájsť tu TU.

Dedinou odnepamäti navštevovalo množstvo ľudí, ktorí tu vždy našli to po čom túžili. Mýto pod Ďumbierom je vstupnou bránou do vznešených a impozantných Nízkych Tatier. Tu človek zažije neopísateľnú krásu všetkého druhu. Prekrásne výhľady na majestátne kopce Nízkych Tatier, svojrázne prostredie plné pokoja, no zároveň i skrytej sily mocnej prírody.Svojím návštevníkom ponúka množstvo možností pre psychický a fyzický oddych. Je ideálnym miestom pre čas strávený s tými najbližšími, rodinou alebo priateľmi.

 

 

Penzión v stráni a jeho okolie je ideálne miesto pre odpočinok od stresu, duševného a fyzického vyčerpania, ktoré prináša dnešná uponáhľaná doba. Aktívny oddych v zime v najmodernejších lyžiarskych strediskách na Slovensku s vyše 65km zjazdoviek, skialpinizmus, beh na lyžiach, adrenalínové športy.

 

 

V teplejších mesiacoch spoznávajte najkrajšie cyklotrasy na Slovensku, načerpajte energiu na slnkom zaliatych svahoch, objavte nádherné poklady okolitej prírody. Alebo navštívte kultúrne a historické pamiatky, množstvo atrakcií pre všetkých, odhaľte tajomstvá podzemného sveta a zašportujte si. Jednoducho relaxujte!