Penzión v stráni

Na okraji malebnej horskej obce Mýto pod Ďumbierom, priamo pod najslnečnejšími svahmi a najvyššími vrchmi Nízkych Tatier a v bezprostrednej blízkosti čarovnej prírody Horehronia, nájdete útulný PENZIÓN V STRÁNI s rodinnou atmosférou, kde sa každý bude vždy cítiť ako doma.

Ubytovanie v penzióne

Poskytujeme ubytovanie v dvojlôžkových izbách a apartmáne v penzióne alebo v chalupe “Domček v stráni” situovanej vedľa penzióna. Viac informácii nájdete tu.

Mýto pod Ďumbierom

Dedinou od nepamäti navštevovalo množstvo ľudí, ktorí tu vždy našli to po čom túžili. Mýto pod Ďumbierom je vstupnou bránou do vznešených a impozantných Nízkych Tatier. Tu človek zažije neopísateľnú krásu všetkého druhu. Prekrásne výhľady na majestátne kopce Nízkych Tatier, svojrázne prostredie plné pokoja, no zároveň i skrytej sily mocnej prírody.Svojím návštevníkom ponúka množstvo možností pre psychický a fyzický oddych. Je ideálnym miestom pre čas strávený s tými najbližšími, rodinou alebo priateľmi.

 

Penzión v stráni a jeho okolie je ideálne miesto pre odpočinok od stresu, duševného a fyzického vyčerpania, ktoré prináša dnešná uponáhľaná doba.

Zima u nás …

Aktívny oddych v zime v najmodernejších lyžiarskych strediskách na Slovensku s vyše 65km zjazdoviek, skialpinizmus, beh na lyžiach, adrenalínové športy. Viac informácií nájdete tu.

 

Leto u nás …

V teplejších mesiacoch spoznávajte najkrajšie cyklotrasy na Slovensku, načerpajte energiu na slnkom zaliatych svahoch, objavte nádherné poklady okolitej prírody. Alebo navštívte kultúrne a historické pamiatky, množstvo atrakcií pre všetkých, odhaľte tajomstvá podzemného sveta a zašportujte si. Jednoducho relaxujte! Viac informácií nájdete u tu.