Zima u nás

Okolité prostredie, v ktorom je penzión lokalizovaný ponúka bohaté možností na lyžovanie, skialpinizmus a bežecké lyžovanie. Našich hostí do jednotlivých stredísk, ale aj na bežkárske trate dopraví SKIBUS zdarma pri obdržaní REGION CARD HOREHRONIE, ktorú Vám vystavíme na recepcii.


LYŽIARSKE STREDISKÁ 

SKIALPINIZMUS

BEŽECKÉ LYŽOVANIE

SKIBUS


LYŽOVAČKA 

V okruhu 15 km sa nachádza 70 km zasnežovaných lyžiarskych zjazdoviek v moderných lyžiarskych strediskách, medzi ktoré patrí najvyhľadávanejšie stredisko Jasná Nízke Tatry, ako aj Ski Tále, Mýto Ski centrum či Ski Telgárt alebo Čertovica.  Viac informácií nájdete tu.

Prehľad všetkých lyžiarských stredísk.

 

 


SKIALPINIZMUS

Skialpinizmus je v daných lokalitách povolený v dennom čase hodinu po východe a hodinu pred západom slnka, v skialpinistických areáloch od 15. 12. do 30. 4. Mezi najbľúbenejšie patria túry v Nízkych Tatrách v okolí Chopku a Ďumbiera.

Prehľad obľúbených skialpových túr 

 


 

BEŽKY

Pre vyznávačov bežeckého lyžovania sa nachádza v okolí penzióna viacero bežeckých tratí. V najbližšom okolí sú to najmä bežecké trate Mýto pod Ďumbierom – Pohánske s krásnymi výhľadmi na herebeň Nízkych Tatier. Obľúbené sú aj bežecké trate v prostredí golfového ihriska v areali Ski, Golf & Hotel Resort Tále, ale aj mnoho iných. Viac info nájdete tu.

Prehľad bežeckých tratí s mapami 


 

SKIBUS

Pre našich hostí máme k dispozícii skibus, ktorý Vás dopravy do lyžiarskych stredísk Mýto ski centrum, Ski Tále a JASNA.

Ski bus je k dispozícii aj pre bežkárov. Ski bus stojí priamo pred našim penziónom.

SKIBUS je zdarma pre našich hostí pri obdržaní REGION CARD HOREHRONIE karty, ktorú Vám vystavíme na recepcii.

skibus_TS2