Ubytovanie

Penzión v stráni – miesto, kde nájdete pokoj a rodinný prístup v nádhernej prírode.

Penzión v stráni je rodinný penzión v malebnej nízkotatranskej horskej obci Mýto pod Ďumbierom v Nízkych Tatrách. Lokalita penzióna je ideálna pre relax, oddych, zimné a letné športy a turistiku. Ak chcete objavovať krásy okolitej prírody môžete si u nás prenajať bicykle a využiť naše odporúčané cyklotrasy. Okolie je ideálne pre zimné športy v top lyžiarských strediskách na Slovensku, turistiku, návštevu unikátnych jaskýň, vodné športy ale aj pre mnohé iné atrakcie. Vaši štvornohý miláčikovia sú u nás vítaní a ponúkame Vám parkovanie zdarma. Dúfame, že pobyt v našom penzióne bude pre Vás príjmenným zážitkom. 

Ponúkame ubytovanie v 3 kategóriách:


IZBY V PENZIÓNE

APARTMÁN V PENZIÓNE

CHALUPA “DOMČEK V STRÁNI”


IZBY V PENZIÓNE  

“Ideálne ubytovanie v lone prírody.”

Penzión v stráni poskytuje štýlovo zariadené dvojlôžkové izby s výhľadom na nádhernú prírodu okolia. V dvojlôžkových izbách Vám ponúkame ubytovania s oddelenými alebo manželskými posteľami s možnosťou príležitostného lôžka v niektorých z nich. Každá izba má vlastnú kúpeľnu so sprchou, TV/SAT, chladničku a WIFI pripojenie. Našou prioritou je 100% čistota pre dosiahnutie Vašej spokojnosti. Cenník.
Kontakt na rezerváciu ubytovania.


 

APARTMÁN V PENZIÓNE 

“Ideálne ubytovanie pre rodiny.”

V apartmáne je pre našich hostí k dispozícii samostatná spálňa s manželskou posteľou a balkónom, obývacia miestnosť s dvomi lôžkami, TV/SAT, plne zariadená kuchyňa s chladničkou a mikrovlnou rúrou, jedálenský stôl, vlastná kúpeľňa so sprchovým kútom a sociálnym zariadením, pripojenie na internet. Cenník. 

Kontakt na rezerváciu ubytovania.


 

CHALUPA “DOMČEK V STRÁNI” 

“Ideálne pre rodiny a skupiny priateľov.”

Domček v stráni je chalupa situovaná vedľa penzióna, ktorá ponúka súkromie a zároveň všetky služby poskytované v penzióne v stráni. Domček v stráni je ideálny výber pre viacčlenné rodiny alebo skupiny priateľov do 8 osôb. Poskytuje ubytovanie pre 6 osôb v 3 dvojlôžkových izbách s možnosťou dvoch príležitostných lôžok. Chalupa ma plne vybavenú kuchynu prepojenú s jedálenským kútom pre osem osôb a obývacou časťou s krbom. Súčasťou je kúpeľna so sprchou. Cenník. 

Kontakt na rezerváciu ubytovania.