Reštaurácia

 V našej kuchyni pre Vás kombinujeme kvalitu s tradíciou.” 

AAAAA

Pozývame Vás ochutnať našu známu tradičnú domácu kuchyňu, objaviť gastronómiu typickú pre náš región. Reštaurácia, v lete rozšírená o slnečnú terasu, ponúka posedenie pre maximálne 30 osôb. Hostia si u nás pobyt môžu spríjemniť posedením pri krbe a veľkoplošnej obrazovke, vychutnávaním si vynikajúcej kávy a čaju alebo popíjaním kvalitných slovenských a českých vín. Počas pobytu majú návštevníci možnosť stravovať sa formou raňajok, polpenzie alebo plnej penzie.

 

RANNÁ KÁVIČKA NA TERASE 

IMG_1593

Ochutnajte kombináciu našich tradičných jedál v našej ponuke. Všetky naše tradičné jedlá a dezerty su domácej výroby. Tešíme sa na Vašu návštevu.

OSLAVY A POSEDENIA

Reštaurácia je ideálna pre rodinné oslavy, firemné akcie a iné posedenia s maximálnou kapacitou 30 osôb. Pre potreby zákazníkov poskytujeme širokú škálu jedál od miestnych špecialít, jedál z diviny, špecialít z rýb, či tradičnej slovenskej kuchyne – pečené prasiatko, husacie a kačacie hody a iné. Radi pre Vás pripravíme nezabudnuteľný gurmánsky zážitok. Jedálny lístok prispôsobujeme želaniam zákazníka. Základná výzdoba miestnosti je v cene akcie. Pre náročnejších vieme pripraviť špeciálne dobové, kvetinové výzdoby, alebo živú hudbu.

V prípade záujmu o zorganizovanie nezabudnuteľnej akcie nás kontaktujte telefonicky alebo e-mailom.