Ubytovanie

Penzión v stráni – miesto, kde nájdete pokoj a rodinný prístup v nádhernej prírode.

Penzión v stráni je rodinný penzión v malebnej nízkotatranskej horskej obci Mýto pod Ďumbierom v Nízkych Tatrách. Lokalita penzióna je ideálna pre relax, oddych, zimné a letné športy a turistiku. Ak chcete objavovať krásy okolitej prírody môžete si u nás prenajať bicykle a využiť naše odporúčané cyklotrasy. Vaši štvornohí miláčikovia sú u nás vítaní a ponúkame Vám parkovanie zdarma. Dúfame, že pobyt v našom penzióne bude pre Vás príjemným zážitkom.

Ponúkame ubytovanie v 3 kategóriách:


IZBY V PENZIÓNE

APARTMÁN V PENZIÓNE

CHALUPA “DOMČEK V STRÁNI”


IZBY V PENZIÓNE 

“Ideálne ubytovanie v lone prírody.

Penzión v stráni poskytuje štýlovo zariadené dvojlôžkové izby s výhľadom na nádhernú prírodu okolia. V dvojlôžkových izbách Vám ponúkame ubytovania s oddelenými alebo manželskými posteľami s možnosťou príležitostného lôžka v niektorých z nich. Každá izba má vlastnú kúpeľnu so sprchou, TV/SAT, chladničku a WIFI pripojenie. Našou prioritou je 100% čistota pre dosiahnutie Vašej spokojnosti. Cenník. 

Kontakt na rezerváciu ubytovania

Rozloženie izieb v penzióne

 


APARTMÁN V PENZIÓNE

Ideálne ubytovanie pre rodinu.

Apartmán je ideálne ubytovanie pre 4-členné rodiny. Máte v ňom k dispozícii samostatnú spálňu s manželskou posteľou a balkónom, obývacia miestnosť s dvomi lôžkami. Súčasťou je TV/SAT, plne zariadená kuchyňa s chladničkou a mikrovlnou rúrou, jedálenský stôl, vlastná kúpeľňa so sprchovým kútom a sociálnym zariadením, pripojenie na internet. Cenník. 

Kontakt na rezerváciu ubytovania

Rozloženie izieb v apartmáne

 


CHALUPA “DOMČEK V STRÁNI”

Ideálne pre rodiny a skupiny priateľov.

AAA

Domček v stráni je chalupa situovaná vedľa penziónu, ktorá ponúka súkromie a zároveň všetky služby poskytované v penzióne v stráni. Domček v stráni je ideálny výber pre viacčlenné rodiny alebo skupiny priateľov do 8 osôb. Poskytuje ubytovanie pre 6 osôb v 3 dvojlôžkových izbách s možnosťou dvoch príležitostných lôžok. Chalupa ma plne vybavenú kuchynu prepojenú s jedálenským kútom pre osem osôb a obývacou časťou s krbom. Súčasťou je kúpeľna so sprchou. Cenník. 

Kontakt na rezerváciu ubytovania

Rozloženie izieb v chalúpke

MINIBAR

“Chuť na pivo, víno alebo niečo drobné do brucha? Teraz môžte mať aj o polnoci vďaka nášmu minibaru.”

Pripravili sme pre Vás lokálne pivá z pivovaru Ďumbier. Či už máte chuť na špeciály alebo ležiaky, prídete si na svoje. Pre vinárov, máme ponuku slovenských vín. A vzhľadom na to, že každé 2 sekundy sa na Slovensku zje jedna horalka, tak u nás tiež nemôžu chýbať. Rovnako ako ja tradičné slovenské arašidové chrumky a slané oblátky. Môžte si všetko vychutnať na izbe či terase.

TERASA, ALTÁNOK & OKOLIE

Súčasťou penziónu je slnečná terasa, na ktorej si môžte vychutnať raňajky alebo oddych. Zároveň máte k dispozícii altánok vhodný na posedenia a grilovačky. Pre deti máme záhradný domček so šmýkačkou a pieskoviskom, avšak tie sa môžu v lete aj v zime vyblázniť aj na stráni, ktorá je za penziónom.