Reštaurácia

 V našej kuchyni pre Vás kombinujeme kvalitu s tradíciou.” 

SONY DSC

Reštaurácia, v lete rozšírená o slnečnú terasu, ponúka posedenie pre maximálne 30 osôb. Hostia si u nás pobyt môžu spríjemniť posedením pri krbe a veľkoplošnej obrazovke, vychutnávaním si vynikajúcej kávy a čaju alebo popíjaním kvalitných slovenských a českých vín. 

 

POLPENZIA 

Počas pobytu majú návštevníci možnosť stravovať sa formou raňajok alebo polpenzie. Na večere si môžte vychutnať našu tradičnú domácu kuchyňu ale aj objaviť gastronómiu typickú pre náš región.

 

RAŇAJKY 

Na raňajky Vám pripravujeme pestrú kombináciu aby si na svoje prišli všetci.

 

RANNÁ KÁVIČKA NA TERASE 

IMG_1593

Ochutnajte kombináciu našich tradičných jedál v našej ponuke. Všetky naše tradičné jedlá a dezerty su domácej výroby. Tešíme sa na Vašu návštevu.

OSLAVY A POSEDENIA

Reštaurácia je ideálna pre rodinné oslavy, firemné akcie a iné posedenia s maximálnou kapacitou 30 osôb. Pre potreby zákazníkov poskytujeme širokú škálu jedál od miestnych špecialít, jedál z diviny, špecialít z rýb, či tradičnej slovenskej kuchyne – pečené prasiatko, husacie a kačacie hody a iné. Radi pre Vás pripravíme nezabudnuteľný gurmánsky zážitok. Jedálny lístok prispôsobujeme želaniam zákazníka. Základná výzdoba miestnosti je v cene akcie. Pre náročnejších vieme pripraviť špeciálne dobové, kvetinové výzdoby, alebo živú hudbu.

V prípade záujmu o zorganizovanie nezabudnuteľnej akcie nás kontaktujte telefonicky alebo e-mailom.