Golf Gray Bear

Gray Bear Tále, dokonalá harmónia prírody, športu a relaxu. Golfový rezort pre profesionálov, rekreačných športovcov, ale aj exkluzívne firemné akcie.


 

Gray Bear Tále, prvé 18 – jamkové majstrovské golfové ihrisko na Slovensku nachádzajúce sa v Národnom parku Nízke Tatry, pod končiarmi Chopku a Ďumbiera. Dizajn golfového ihriska vypracovala americká firma International Golf Course Design South Carolina s dizajnérmi Bobom Waltonom a Skipom Malekom. Šejping ihriska previedla škótska firma Southern Golf Ltd., Veľká Británia.

 

Golfové ihrisko Gray Bear svoju vysokú profesionalitu potvrdilo i počas najprestížnejších golfových turnajov na Slovensku: Majstrovstiev Európy seniorov v kategórii Masters, EGA Challenge Trophy Boys v júli a auguste 2006 a Allianz Ladies Slovak Open zo série Ladies European Tour v rokoch 2010, 2011, 2012, 2013 a 2014.


 

Little Bear

Na novootvorenej 9-jamkovej golfovej akadémii si môžu aj začiatočníci pod vedením skúsených trénerov vyskúšať golfovú hru a zoznámiť sa s golfom za veľmi prijateľných podmienok a zároveň golfisti si môžu zdokonaliť krátku hru. Zaujímavosťou je, že sa dá hrať z dvoch smerov – aj opačne v reverznom smere. Je to jedinečný koncept – prvý a jediný na Slovensku.


 

Driving range

Driving range otvorený denne v čase 9:00 – 18:00 hod. Žetóny je možné zakúpiť v Golfovej recepcii.


 

Golfové simulátory

Vynikajúca pomôcka pre začiatočníkov, ale aj pre pokročilých hráčov je reálna kópia Gray Bear na simulátore v hoteli Stupka. Umožňuje nácvik základného postoja, golfového švihu (s analýzou úderu a držania golfovej palice na obrazovke), odpalov, ale aj hry na greene.